DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Link2europe
  • Kontakt: Hanna Grochowska
  • Telefon: 774414502
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: cała Belgia
  • Państwo: Belgia
Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii.
Dla naszego Klienta - zajmującej się organizacją eventów oraz koncertów w okresie letnim - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:
Pracownik obsługi festiwali
Miejsce pracy:  cała Belgia
start pracy: 01.06. -  31.08.2022
 Opis stanowiska:
-montaż i demontaż mobilnych scen festiwalowych, estrad, trybun
-praca na terenie Belgii podczas letnich koncertów i festiwali
-załadunek i rozładunek ciężarówek, budowa scen, montaż:  oświetlenia, sprzętu audio, ekranów wideo, wykładzin podłogowych, namiotów, trybun, kabli zasilających, generatorów....etc.
 Wymagania:
-doświadczenie w montażu i demontażu mobilnych scen i trybun
-znajomość montażu wg systemów Layher będzie dodatkowym atutem
-znajomość j.angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie B2
-certyfikat VCA - mile widziany
-prawo jazdy kat .B - mile widziane
 Oferujemy:
-zatrudnienie na belgijskich warunkach.
-stawkę:14,00 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
-dodatek wakacyjny -  (15,38 % rocznych zarobków brutto).
-premię roczną - (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
-ok. 50 h pracy tygodniowo
-możliwość nadgodzin, pracy w weekendy, na zmianach nocnych
-pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
-opiekę polskiego koordynatora.
-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 € / 130 € tydzień.
-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego 8,33 € miesięcznie.

Dodatkowe informacje:
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: 0048 503 028 187, 0048 786 865 894,