BRYGADZISTA DS. REMONTÓW STATKÓW, 17€ - 20€ BRUTTO/H ZEEBRUGGE, BELGIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17-20 EUR/h
  • Firma: Link2work
  • Kontakt: Hanna Grochowska
  • Telefon: 503028187
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

WYNAGRODZENIE: 17€ - 20€ brutto/h

Miejsce pracy: Zeebrugge, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

• zatrudnienie na belgijskich warunkach

• stawkę 17€ - 20€ brutto/h

• wynagrodzenie wypłacane miesięcznie

• gwarantowane 38 h pracy tygodniowo

• możliwość nadgodzin - średnio 7-12h tygodniowo, płatne 150%

• dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto, tj. ok. 5230€-6150€- brutto

• premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego, tj. ok.2830€-3330€ brutto

• darmowe zakwaterowanie (konieczność opłacenia podatku)

• możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie

• możliwość dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego również dla członków rodziny

• telefon służbowy na życzenie pracownika

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• kierowanie zespołem 18-20 osób

• zapewnianie wydajnych i wysokiej jakości napraw statków w naszych suchych dokach

• współpraca z liderem projektu i koordynatorem zespołu w projektach mechanicznych i spawalniczych na pokładach statków

• organizacja zadań administracyjnych, sprawdzanie zleconych prac i zamówionych materiałów (bez skomplikowanych obliczeń i wycen - tylko praktyczna praca)

• nadzorowanie różnych stoczni i prac oraz konsultacje z klientem

• w zależności od konkretnego projektu nadzorowanie różne osoby w suchym doku, tj. podwykonawcy i spawacze

• prace głównie na zewnątrz

• praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30, a w piątki 8:00-14:30

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

• min. 5lat doświadczenia w naprawach statków

• doświadczenie w mechanice, budowie maszyn lub konstrukcji metalowych

• doświadczenie w spawaniu

• znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1

• gotować do pracy fizycznej na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych

• umiejętność kierowanie zespołem

• umiejętność rozwiązywania problemów

• elastyczność (możliwość pracy w godzinach wieczornych lub w weekendy)

• prawo jazdy kat. B - mile widziane

Aplikuj: https://utm.guru/ugzux

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 690 630 543, 503 028 187

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - belgijskiej firmy oferującej usługi w zakresie naprawy statków, konserwacji statków oraz produkcji i instalacji morskich konstrukcji morskich i lądowych poszukujemy osób.

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/