DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17-20 EUR/h
  • Firma: Absolute@Work BE 0840.926.652
  • Kontakt: Klaudia Wojciechowska
  • Telefon: +32492587313
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Blacharz samochodowy

Jako blacharz będziesz odpowiedzialny za naprawę i wymianę uszkodzonej karoserii pojazdu. Wykonywać będziesz różnorodne zadania, takie jak usuwanie wgnieceń, szlifowanie, wypełnianie, malowanie i polerowanie samochodów. Twoim celem będzie przywrócenie pojazdom ich pierwotnego wyglądu i spełnienie najwyższych standardów jakości.

Obowiązki:

  • Ocenianie uszkodzeń pojazdów i opracowywanie planu naprawy
  • Usuwanie wgnieceń, szlifowanie, wypełnianie i malowanie uszkodzonych powierzchni
  • Wymiana uszkodzonych części, takich jak zderzaki, panele i drzwi
  • Wykonywanie spawania, gdy jest to konieczne
  • Sprawdzanie i dostosowywanie karoserii, aby spełniała określone wymagania
  • Polerowanie i wykończenie naprawionej powierzchni, aby uzyskać jednolity wygląd
  • Współpraca z członkami zespołu w celu zapewnienia terminowego zakończenia projektów

Oferta:

  • Wynagrodzenie: od 17 €/h do 19,71 €/h na start
  • Ecocheques: 250,00 € rocznie
  • Umowa na pełny etat
  • 38 godzin pracy w tygodniu
  • Ubezpieczenie zdrowotne po przejściu na stałą umowę
  • Możliwość wyboru godzin pracy: 7:00-16:00 lub 8:00-17:00 (w piątki możliwość skrócenia do 15:00)
  • Umowa stała po pozytywnym okresie próbnym
Ponadto:
  • zatrudnienie długoterminowe na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania 65 dni w okresie od lipca do czerwca)
  • dodatek wakacyjny – 15,38% rocznych zarobków brutto
  • możliwość otrzymania stałego kontraktu w firmie
  • komfortowe zakwaterowanie (internet, rachunki i serwis sprzątający w cenie)
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne święta
  • dopłatę do dojazdów do pracy
  • możliwość wypożyczenia auta firmowego
  • pomoc w uzyskaniu meldunku, konta bankowego, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, a także zasiłku rodzinnego
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie
  • zwrot za przyjazd do Belgii po przepracowanych 6 tygodniach

Wymagania:

  • Potwierdzone doświadczenie jako blacharz
  • Rozległa wiedza na temat technik naprawy samochodów i materiałów
  • Dogłębne zrozumienie różnych systemów lakierowania i technik natryskiwania
  • Umiejętność pracy samodzielnej i podejmowania decyzji
  • Precyzja i skrupulatność w szczegółach
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Prawo jazdy kat. B