DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: expertum
  • Kontakt: Judyta Krupska
  • Telefon: 091 8299 222
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Komisjoner
Mamy nową ofertę pracy dla kierowców reachtrucków!

Kim jest nasz klient?

Toyota Material Handling Europe jest częścią Toyota Industries Corporation, światowego lidera w dziedzinie transportu wewnętrznego od 2001 roku, działającego w 5 regionach świata pod markami Toyota, BT, Raymond i Cesab. Po przejęciu firm Vanderlande i Bastian Solutions, ambicją TICO jest stać się partnerem pierwszego wyboru w branży transportu wewnętrznego jako dostawca kompleksowych rozwiązań dla projektów każdej wielkości.

Jaka jest oferta pracy?

60% reach / 40% orderpicking

- Kompletacja zamówień w strefie paletowej za pomocą wózka wysokiego składowania lub pionowego wózka do kompletacji zamówień.
- Kontrola jakości przed wysyłką towarów
- Wysyłanie części do serwisantów i/lub klientów
- Odkładanie na miejsce towarów przychodzących
- Przetwarzanie pudełek zwrotnych
- Różne zadania związane z magazynem
- Zgłaszanie problemów związanych z magazynowaniem
- Myślenie ukierunkowane na TPS
- Proponowanie usprawnień

Profile, których poszukujemy:

- Dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym wysokiego składowania
- Pasja do pracy w magazynie: kompletowanie / pakowanie / wysyłka
- Dbałość o ład i porządek, szacunek dla materiału i dobra
- Gracz zespołowy: praca w zespole, w którym każdy bierze sobie do serca te same zadania
- Raportowanie do kierownika zespołu magazynowego

Wynagrodzenie:

- Z ważnym (BE) certyfikatem reachtruck: 14,16 € / brutto / godz.
- + bony żywieniowe w wysokości 8 € / dzień
- Praca w systemie "white colar", tzn. wynagrodzenie za urlop jest wypłacane bezpośrednio!
- Premia na koniec roku
- Tygodnie w systemie 39h/tydzień = 1 płatny dzień rekompensaty na 2 miesiące (dodatkowy dzień płatnego urlopu!)

Warto wiedzieć:

-> Firma cieszy się bardzo dobrą reputacją!
-> Jeśli nie posiadasz ważnego belgijskiego zaświadczenia na samochód ciężarowy, ale np. polskie lub rumuńskie = zaświadczenie jest zapewnione = wzrost wynagrodzenia od razu po jego uzyskaniu!
-> Szansa na stałą umowę
-> Firma nie ma zbiorowych okresów zamknięcia, urlopy można brać o każdej porze roku, po uzyskaniu zgody od Toyoty

Koszt zakwaterowania wynosi 105 euro za tydzień (woda, gaz, prąd, internet).

Dobry standard zakwaterowania. Maxi 4 osoby w domu i maksymalnie pokój dwuosobowy. Nie możemy zagwarantować pokoi jednoosobowych.