DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15-18 EUR/h
  • Firma: Link2work Sp. z o.o
  • Kontakt: Hanna Grochowska
  • Telefon: +48 503 028 187
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E
Wynagrodzenie: 15,29-17,51€/h brutto
Miejsce pracy: Wetteren, Belgia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na belgijskich warunkach.
  • stawkę: 15,29-17,51€ brutto/h (+/- 400-520€ netto tydzień).
  • nadgodziny płatne 150%
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4700€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2500 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • gwarantowane 39 h pracy tygodniowo
  • możliwość nadgodzin
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 € / 145€ tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie

  • OPIS STANOWISKA:
  • praca jako kierowca kat. C+E, głównie z naczepą typu kontener/wywrotka
  • transport kompostu, nieczystości, traw i gałęzi
  • załadunek kontenera/wywrotki na ciągnik
  • wypełnianie dokumentacji
  • start pracy 6 rano

  • WYMAGANIA:
    • doświadczenie jako kierowca C+E
    • prawo jazdy kat C+E wraz z kodem 95
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • certyfikat VCA będzie dodatkowym atutem

    Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187

    Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

    Dodatkowe informacje:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/