DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ABC Work
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: 570 221 444
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Serwisant

Serwisant ciężarówek BELGIA

Miejsce pracy: Veurne

Agencja pracy ABC Work (licencja nr 12912) aktualnie poszukuje dla naszych zagranicznych partnerów osób do pracy na stanowisku serwisant ciężarówek     .

Poszukujemy osób z całej Polski. Praca od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od  19-21€ brutto/h
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie problemów hydraulicznych i pneumatycznych w samochodach ciężarowych.
  • wykonywanie napraw i konserwacji układów hydraulicznych i pneumatycznych.
  • sprawdzanie i konserwacja hamulców, zawieszenia i układów ciśnieniowych.
  • przeprowadzanie konserwacji zapobiegawczej i usuwanie awarii.
  • praca z różnymi markami i modelami samochodów ciężarowych.
  • zapewnienie zgodności z przepisami i normami bezpieczeństwa.
  • raportowanie wykonanych prac oraz prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wiedza z zakresu układów hydraulicznych i pneumatycznych.
  • wykształcenie techniczne lub certyfikat w zakresie konserwacji samochodów ciężarowych.
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów.
  • prawo jazdy kat. C+E
  • komunikatywna znajomość angielskiego

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.