DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17-20 EUR/h
  • Firma: Absolute@Work BE 0840.926.652
  • Kontakt: Aleksandra Bielecka
  • Telefon: +32483860773
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik

Szukasz pracy w Belgii? Wybierz Absolute Jobs. Oferujemy pracę w wielu zawodach. Zapewniamy komfortowe zakwaterowanie, transport, osobiste doradztwo i wiele więcej.
Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w międzynarodowej rekrutacji jesteśmy zaufanym partnerem przy wyjeździe do pracy za granicę.
Nie czekaj! Zgloś sie do nas już dziś. Pomożemy Cie rozpocząć twoją karierę w Belgii!

OPIS STANOWISKA

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Veurne poszukujemy HYDRAULIKA!
Firma realizuje duże projekty w całej Belgii.

Twoje zadania:
Montaż, naprawa i konserwacja urządzeń sanitarnych, kranów, kotłów gazowych, itp.;
Instalacja różnego rodzaju urządzeń sanitarnych;
Układanie rur wodnych i gazowych;
Montaż instalacji grzewczych;
Udział w projektach obejmujących pełen zakres zadań od A do Z: sanitarna, grzewcza, wentylacyjna.
Oferta:
Początkowa pensja w zależności od doświadczenia i/lub wykształcenia między 17.00 €/h - 19,31 €/h
Możliwość nadgodzin, jeśli tego chcesz;
Płatności za przejechane kilometry;
Stała umowa po pozytywnej ocenie;
Ekscytująca i zróżnicowana praca z możliwościami rozwoju zawodowego w ramach firmy;
Gwarancja szkoleń na miejscu pracy;
Rodzinna atmosfera w pracy z zabawnymi aktywnościami, takimi jak dzień rodzinny, turnieje piłkarskie, aktywności rowerowe, spotkania przy drinkach itp.

WYMAGANIA

Wymagania:
Posiadasz wykształcenie w dziedzinie hydrauliki lub równoznaczne doświadczenie;
Masz zdolności techniczne;
Lubisz pracować w zespole, ale możesz pracować samodzielnie.
Chcesz być częścią rozwijającej się firmy.
Znasz jezyk angielski lub niderlandzki
Posiadasz prawojazdy i samochod (lub jestes gotowy na wynajem samochodu od firmy)

NASZA OFERTA

  • atrakcyjna stawka: w zależności od doświadczenia pomiędzy 15,76 €/h - 19,31 €/h euro brutto/godzinę
  • możliwość nadgodzin
  • zatrudnienie długoterminowe na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania 65 dni w okresie od lipca do czerwca)
  • dodatek wakacyjny – 15,38% rocznych zarobków brutto
  • możliwość otrzymania stałego kontraktu w firmie
  • komfortowe zakwaterowanie (internet, rachunki i serwis sprzątający w cenie)
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne święta
  • dopłatę do dojazdów do pracy
  • możliwość wypożyczenia auta firmowego
  • pomoc w uzyskaniu meldunku, konta bankowego, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, a także zasiłku rodzinnego
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie
  • zwrot za przyjazd do Belgii po przepracowanych 6 tygodniach