DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17-20 EUR/h
  • Firma: Absolute@Work BE 0840.926.652
  • Kontakt: Klaudia Wojciechowska
  • Telefon: +32 492 58 73 13
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Technik Utrzymania Ruchu

Szukamy TECHNIKA DS. UTRZYMANIA dla naszego klienta zlokalizowanego w regionie OOSTENDE.

Nasz klient zajmuje się produkcją suchej karmy dla zwierząt.

Jako TECHNIK DS. UTRZYMANIA w OOSTENDE będziesz odpowiedzialny za następujące zadania:

Wykonywanie konserwacji i napraw maszyn w działach produkcyjnych;

Będziesz ściśle zaangażowany w projekty usprawnień i optymalizacji, zarówno elektrycznych, jak i mechanicznych;

Będziesz dbał o to, aby uruchamianie maszyn przebiegało sprawnie.

Wymagania:

  • Posiadasz wiedzę techniczną
  • Przykładasz dużą wagę do bezpieczeństwa i jakości, dlatego masz duże poczucie odpowiedzialności
  • Łatwo czytasz plany i wykrywasz błędy
  • Mówisz po niderlandzku LUB angielsku

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie początkowe od 17,27 euro, z dodatkowymi bonami na posiłki w wysokości 5,20 euro za każdy dzień pracy;
  • Dodatkowe premie za pracę zmianową; poranna 0,54€ - popołudniowa 0,61€ - nocna: 20% - nadgodziny: 150%;
  • Zróżnicowaną rolę, w której możesz się rozwijać;
  • Znajdziesz się w zgranym i niewielkim zespole;
  • Interesującą i zróżnicowaną pracę, każdy dzień jest inny;
  • Stałą umowę po pozytywnej ocenie + ubezpieczenie grupowe;

Dodatkowo:
  • zatrudnienie długoterminowe na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania 65 dni w okresie od lipca do czerwca)
  • dodatek wakacyjny – 15,38% rocznych zarobków brutto
  • możliwość otrzymania stałego kontraktu w firmie
  • komfortowe zakwaterowanie (internet, rachunki i serwis sprzątający w cenie)
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne święta
  • dopłatę do dojazdów do pracy
  • możliwość wypożyczenia auta firmowego
  • pomoc w uzyskaniu meldunku, konta bankowego, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, a także zasiłku rodzinnego
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie
  • zwrot za przyjazd do Belgii po przepracowanych 6 tygodniach

Zainteresowany?
 +32 492 58 73 13