DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16-20 EUR/h
  • Firma: expertum
  • Kontakt: Judyta Krupska
  • Telefon: 091 8299 222
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Wypełnianie spoin na poboczach dróg i montaż wytłaczanych pasów spoinowych w pracach asfaltowych
Nasz klient działa w branży drogowej i komunalnej od około 30 lat i zajmuje się piłowaniem diamentowym, wierceniem diamentowym, wypełnianiem fug na poboczach oraz montażem ekstrudowanych pasów fugowych w pracach asfaltowych.
Jego place budowy znajdują się w całej Belgii.
Zakres obowiązków
- Montaż taśm do fugowania.  Są to taśmy uszczelniające, które są nakładane maszynowo przed położeniem górnej warstwy asfaltu.  Prace te wykonywane są na różnych budowach we Flandrii.  Prace te wykonywane są głównie w ciągu dnia.  Czasami może to być również praca nocna i weekendowa.
- Wypełnianie szczelin.  Chodzi tu głównie o wypełnianie szczelin w drogach betonowych, zarówno nowych jak i starych.  Podobnie w przypadku pęknięć w drogach asfaltowych.
- Praca w zespole składającym się z 2 do 3 osób w różnych miejscach we Flandrii.
- Ekipy wyjeżdżają codziennie z Lommel.
Wymagania
- Posiadanie prawa jazdy B lub preferowane prawo jazdy C lub CE
- Posiadanie certyfikatu VCA lub gotowość do jego uzyskania.
-  doświadczenie w budowie dróg.
- Dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego jest koniecznością.
- Jesteś w stanie wykonywać prace fizyczne.
- Zdolność do samodzielnej pracy
- nienormowany czas pracy
Oferujemy.
- Zróżnicowaną pracę z osobistą odpowiedzialnością.
- Warunki pracy zgodne z układem zbiorowym pracy w budownictwie.
- Dołączenie do innowacyjnej firmy rodzinnej, z mentalnością "no-nonsense"
- wynagrodzenie od 16,302 do 20,00 € brutto/h
- dodatki budowlane, wynagrodzenie za urlop, wynagrodzenie za 13 miesiąc, pogoda ...
- Kontrakt belgijski z opcją stałego zatrudnienia po okresie przejściowym, bezpośrednio u klienta
- Min. 40 godzin tygodniowo
- Zapewnione zakwaterowanie: 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie). Domy znajdują się ok. 20-30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy
- Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień
- Dodatki: urlop, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.
- Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
- Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, będzie wypłacana dopiero po 4 tygodniach pracy