OPERATOR LINII – PRZETWÓRSTWO PLASTIKU (BELGIA)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Impact Poland Sp. z o.o.
  • Kontakt: Impact Poland
  • Telefon: 600 326 648; 602372475
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Jeśli  szukasz stabilnego pracodawcy, masz doświadczenie w operowaniu jakichkolwiek maszyn i linii produkcyjnej oraz umiesz operować wózek widłowy, ODEZWIJ SIĘ DO NAS!

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy w Houthulst zajmującej się przetwórstwem plastikowych opakowań, poszukujemy operatorów maszyn.

W zależności od doświadczenia i rekrutacji do obsadzenia są stanowiska dla

operatora ekstrudera/wytłaczarki lub operatora maszyny rozdzielającej folie.

Jako operator maszyny odpowiadasz za przetwarzanie tworzyw sztucznych i recykling ich na wysokiej jakości granulat .

O firmie:

ponad 40 lat na rynku

lider w recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych

innowacyjne podejście

przetwarza przemysłowe odpady z tworzyw sztucznych i oczyszczone odpady pokonsumpcyjne na nowe surowce do nowych produktów ( PP, HDPE, PS i PVC)

oferuje tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu, pozagatunkowe i pierwotne w postaci przemiału lub granulatu

OBOWIĄZKI:

Obsługa wytłaczarki, extrudera TEC NOVA lub maszyny do rozdzielania folii

Sprawdzanie temperatury i innych parametrów maszyny

Obsługa wózka widłowego

Kontrola procesu produkcji

*Praca na zmiany (6.00-14.00 i 14.00-22.00) lub tylko na zmiany nocne (22.00-6.00)

Wymagania:
Umiejętność obsługi wózków widłowych + certyfikat
Znajomość języka angielskiego, lub francuskiego
Motywacja i chęć do pracy w nadgodzinach
Chęć pracy długoterminowej

Oferujemy:
W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Zarobki: 15.75 Euro brutto plus 0.60 centow dodatki zmianowe ranna i popołudniowa, (możliwość przejścia na do zmianę nocną +2, 0452€/ godz, nadgodziny płatne 150% ); + bon żywnościowy 2, 07 € /dzień
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień lub jeśli przyjeżdziesz własnym samochodem – 65 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premię na zakończenie roku - 8, 33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15, 38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1, 80-958 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji.

Certyfikat KRAZ nr 275