DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: JobTalent
  • Kontakt: EuroTalents
  • Telefon: 48 81 440 88 99
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Nasz klient:

Nasz klito rodzinna firma z siedzibą w Waasmunster. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży sanitarnej, centralnego ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i pomp wodnych, są uznaną marką w dziedzinie instalacji, napraw i konserwacji, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Twój zakres obowiązków:

·        Pomiar i układanie rur oraz podłączanie sieci (chłodziwa, wody, powietrza itp.)

·        Sporządzanie schematów instalacji elektrycznych, płynów

·        Naprawianie, przemysłowych instalacji cieplnych, pomp ciepła, ogrzewań indywidualnych i komunalnych.

·        Instalowanie, sprawdzanie i naprawianie filtrów powietrza.

·        Monitorowanie działania instalacji chłodniczej, klimatyzacyjnej

·        Konserwacja instalacji na podstawie dokumentacji technicznej i historii

·        Określanie elementów instalacji chłodniczych lub klimatyzacyjnych (wydajność, montaż itp.)

·        Oszacowanie kosztów i czasu naprawy oraz przygotowanie kosztorysu interwencji

·        Wykrywanie i naprawa usterek instalacji (dodawanie płynów, regulacja cykli, przeprowadzanie standardowych wymian i napraw itp.)

·        Sprawdzanie zgodności instalacji i szczelności

·        Obsługa i regulacja instalacji (parametry funkcjonalne i kontrolne, temperatura, ciśnienie itp.)

·        Sporządzanie prawnie wiążących dokumentów potwierdzających zgodność instalacji

·        Rejestrowanie dalszych danych dotyczących interwencji i przekazywanie informacji do odpowiedniego działu

·        Produkcja i montaż nośników komponentów (grup, skraplaczy, wymienników ciepła itp.)

·        Monitorowanie działania instalacji chłodniczej, klimatyzacyjnej lub floty urządzeń.

Nasze wymagania:

·        Masz odpowiednie wykształcenie i/lub doświadczenie w zakresie HVAC i hydrauliki

·        Jesteś entuzjastycznym pracownikiem i nie masz nic przeciwko brudzeniu sobie rąk

·        Jesteś komunikatywny i potrafisz szybko i jasno zasygnalizować problem

·        Umiesz wykorzystać swoje doświadczenie w szukaniu możliwych ulepszeń

·        Masz ducha pracy zespołowej i lubi pracować z ludźmi

·        Jest asertywny i potrafi podejmować decyzje i znajdować rozwiązania, biorąc pod uwagę interesy wszystkich, w tym swoje własne

To oferujemy:

·        Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia zależny od wykształcenia i doświadczenia.

·        Samochód służbowy z kartą paliwową.

·        Szkolenia dostosowane do Twoich zainteresowań i potrzeb.

·        Ciepłe powitanie w firmie.

·        Nie zostajesz z niczym sam, w razie problemów zapewniany wsparcie merytoryczne.

·        Motywujesz i inspirujesz członów swojego zespołu, dzięki pozytywnemu stylu przywództwa.