DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17-20 EUR/h
  • Firma: Absolute@Work BE 0840.926.652
  • Kontakt: Aleksandra Bielecka
  • Telefon: +32483860773
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik Robót Ziemnych

Szukasz pracy w Belgii? Wybierz Absolute Jobs. Oferujemy pracę w wielu zawodach. Zapewniamy komfortowe zakwaterowanie, transport, osobiste doradztwo i wiele więcej.
Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w międzynarodowej rekrutacji jesteśmy zaufanym partnerem przy wyjeździe do pracy za granicę.
Nie zwlekaj aplikuj już dziś

OPIS STANOWISKA

Jako pracownik ziemny będziesz wykonywać następujące zadania

Zostaniesz zatrudniony do naszego działu wodociągów. Wraz z zespołem podobnie myślących kolegów-marzycieli będziesz uczestniczyć w różnorodnych, wymagających pracach ziemnych i podstawowych zadaniach związanych z budową wodociągów.
Kopanie rowów, podłączanie domów, układanie rur, naprawa chodników... to wszystko znajduje się na Twojej liście zadań do wykonania.

WYMAGANIA

Masz zamiłowanie do branży budowlanej i doświadczenie
Praktyczne rozwiązywanie problemów z minimum 3-letnim doświadczeniem w pracach ziemnych, wodociągowych lub kanalizacyjnych
Posiadasz certyfikat VCA lub chcesz go uzyskać. Lubimy przygodę, ale także bezpieczeństwo
Jesteś niezawodny i potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole. Jesteś naprawdę przyjemną osobą do pracy
Biegle posługujesz się językiem niderlandzkim, francuskim lub angielskim

NASZA OFERTA

Praca w dużej, rozwijającej się międzynarodowej firmie
Wynagrodzenie min. €17,234 z możliwością negocjacji w zależności od wieku i doświadczenia
Praca w 40-godzinnym tygodniu pracy
Nadgodziny
Możesz liczyć na 12 dni ADV
Bony na posiłki w wysokości 5 € za każdy przepracowany dzień
Dodatek na odzież w wysokości 0,50 €/dzień roboczy
Dodatek z tytułu mobilności
Punkt odbioru blisko miejsca zamieszkania
Urlopy zgodnie z kalendarzem budowlanym
Dzięki naszemu solidnemu wdrożeniu, szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym oraz wielu możliwościom rozwoju kariery możesz nadal się rozwijać.
Po udanym okresie tymczasowym możliwość pracy na stałe!
Wyjątkowa okazja do pracy na wielu wymagających budowach i w wielu lokalizacjach

Ponadto:

  • zatrudnienie długoterminowe na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania 65 dni w okresie od lipca do czerwca)
  • dodatek wakacyjny – 15,38% rocznych zarobków brutto
  • możliwość otrzymania stałego kontraktu w firmie
  • komfortowe zakwaterowanie (internet, rachunki i serwis sprzątający w cenie)
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne święta
  • dopłatę do dojazdów do pracy
  • możliwość wypożyczenia auta firmowego
  • pomoc w uzyskaniu meldunku, konta bankowego, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, a także zasiłku rodzinnego
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie
  • zwrot za przyjazd do Belgii po przepracowanych 6 tygodniach