DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 17-18 EUR/h
  • Firma: Agencja Pracy Tymczasowej InterKadra
  • Kontakt: Klaudia Deja
  • Telefon: 731190240
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: SPAWACZ ZBROJEŃ.

Firma specjalizuje się w produkcji prefabrykatów betonowych dla budynków przemysłowych i mieszkalnych, centrów handlowych, biurowców i wieżowców. Asortyment produktów składa się z silnie zbrojonych betonowych słupów, belek oraz elementów powłokowych i ściennych. Posiada własne biuro projektowe.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie zbrojeń na podstawie rysunku technicznego,

  • łączenie elementów wg. rysunku technicznego (sczepianie, spawanie),

  • kontrola jakości wytworzonych elementów,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku na zakładzie prefabrykacji,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość jednego z języków na poziomie komunikatywnym: angielski, francuski, niemiecki, niderlandzki, a nawet włoski czy hiszpański.

Mile widziane osoby, które chciałyby zostać na dłużej w Belgii.

MAMY DO ZAOFEROWANIA:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 17,13 € brutto/H,

  • Polska umowa o pracę tymczasową,

  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki,

  • 50 euro netto/msc dodatku za samochód,

  • zapewniamy DARMOWE!! zakwaterowanie,

  • 30 €/msc  dodatku transportowego + rozliczenie kilometrówki,

  • szansa rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • możliwość uzyskania premii rocznej po przepracowaniu z Nami minimum 2 miesięcy,

  • gwarancja godzin: 40h/ tydzień

  • możliwość nadgodzin - dodatkowo płatne + 50%,

  • rekrutacja 100% online,

  • praca na dwie zmiany,

  • praca w polskojęzycznym zespole!