DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Weegree
  • Kontakt: Marta Madaj
  • Telefon: 735969230
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator Wtryskarek

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z  Belgii, Holandii, Niemiec, Francji i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Operator/technik wtryskarek z j.angielskim

Miejsce pracy: Belgia, Dendermonde

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie, zajmującej się produkcją połączeniowych skrzynek elektrycznych.
  • Praca polega na obsługiwaniu wtryskarek (Engel i Sarac).
  • Ustawianie i zmiana parametrów przed i w trakcie produkcji.
  • Montaż, demontaż, czyszczenie, konserwacja i inne prace maszyn, urządzeń i form wtryskowych.
  • Przygotowanie, uruchomienie, nadzór nad maszynami i narzędziami zgodnie z planami produkcyjnymi.
  • Praca w systemie 3-zmianowym 8 godzin dziennie.

Co oferujemy w zamian:

  • Stawka 15,35€ brutto!
  • Terminowe wypłaty do 10-tego każdego miesiąca.
  • Zakwaterowanie wyposażone, zorganizowane i opłacone przez nas.
  • Zwrot kosztów dojazdu do Belgii w wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.
  • Zwracamy koszt za paliwo na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w pracy jako operator/technik wtryskarek.
  • Umiejętność naprawy awarii, konserwacja i obsługa wtryskarek.
  • Angielski na komunikatywnym poziomie.
  • Prawko kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Masz pytania co do tej lub innej oferty?

  • Kontakt telefoniczny: 735 969 230.
  • Wyślij CV: [email protected]
  • Aplikuj! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/320663/1828/0/