DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16 EUR/h
  • Firma: expertum
  • Kontakt: Judyta Krupska
  • Telefon: 918299222
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

Chciałbyś pracować jako operator w fabryce słodyczy? W takim razie ta praca może być właśnie dla Ciebie!

Będziesz odpowiedzialny za ustawianie i obsługę urządzeń, które przygotowują masę, zanim trafi ona do maszyn produkcyjnych.

Miejscowość: Bilzen

zadania

  • Dbanie o prawidłowe ustawienie urządzeń
  • zbieranie przygotowanej masy na wózek i doprowadzanie jej do maszyn do wyrabiania masy na lizaki.
  • Nadzorowanie wysokosci temperatury i jej regulacja w razie potrzeby.
  • Pomoc operatorom.
  • Czyszczenie maszyn i dbanie o ład i porządek na swoim stanowisku pracy.
  • Oprócz przygotowywania masy możliwość pracy  przy maszynie produkcyjnej.

wymagania

  • Pojęcie techniczne i dbanie o szczegóły.
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczne podejście do zadań.
  • Chęć do nauki nowych zadań i funkcji
  • Dbałość o higienę, bezpieczeństwo i jakość
  • Gotowość do pracy jako operator maszyny (pierwsze doświadczenie w podobnej pracy wystarczy)
  • Wykształcenie: Nie jest wymagane żadne szczególne wykształcenie.
  • Na plus jest posiadanie wiedzy na temat maszyn i doświadczenie  jako operator w przemyśle spożywczym
  • Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego +- A2/B1
  • Praca w godzinach od 8h00 do 16h30 (piątki godzina krócej)
  • chęć do pracy na dwie zmiany (firma za okolo pół roku będzie przechodziła na możliwość pracy na 2 zmiany + dzienna zmiana)

Oferujemy

  • wynagrodzenie 16,26€ za godzinę brutto, które wzrasta po 6 miesiącach zatrudnienia.
  • Belgijska umowa o pracę
  • Możliwość stałego kontraktu po okresie próbnym
  • praca w niedużej firmie (20-26 osób)
  • Zapewnione zakwaterowanie: 75€ tygodniowo za pokój jednoosobowy lub 55€ za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (w opłatę wliczone woda, gaz, prąd i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok. 10-20 minut jazdy samochodem do miejsca pracy
  • kilometrówka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie
  • Dodatki: wakacyjny, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto