DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17-19 EUR/h
  • Firma: ABC Work Sp. z.o.o. Sp. K
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: 570 221 444
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter
Miejsce pracy: Waasmunste
ABC Work to firma z 10 letnim doswiadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako monter HVAC

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się!- Tobie również postaramy się pomóc

Opis stanowiska:

  • Montaż  centralnego ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i pomp wodnych,
  • Pomiar i układanie rur oraz podłączanie sieci (chłodziwa, wody, powietrza itp.)
  • Sporządzanie schematów instalacji elektrycznych, płynów
  • Naprawianie, przemysłowych instalacji cieplnych, pomp ciepła, ogrzewań indywidualnych i komunalnych.
  • Instalowanie, sprawdzanie i naprawianie filtrów powietrza.
  • Monitorowanie działania instalacji chłodniczej, klimatyzacyjnej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 17€ do 18.50€ brutto/h
  • Samochód służbowy z kartą paliwową.
  • Szkolenia dostosowane do Twoich zainteresowań i potrzeb.
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie montera  HVAC
  • Prawo jazdy
  • Dobra znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
 Wyślij cv na adres [email protected] lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444 lub +48 790 448 110