Hanna Grochowska
dodano około 2 miesiące temu

Technik chłodnictwa aut ciężarowych 19,57€/h. Belgia Zeebrugge

Zeebrugge Belgia
Wyświetleń: 241Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Link2workSp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta -  jednej z największych międzynarodowych firm świadczących usługi logistyczne, posiadającą 5 oddziałów w 19 krajach, 7500 pracowników oraz  milion metrów kwadratowych magazynu, 1475 ciężarówek i 1800 zbiorników I8SO, poszukujemy wykwalifikowanego i zaradnego mechanika do konserwacji i serwisowania systemów chłodniczych  floty ciężarówek

na stanowisku:

                                                            Technik chłodnictwa  aut ciężarowych

                                                 Miejsce pracy: Zeebrugge, Belgia

                                                   Zakwaterowanie: zapewnione

Zakres obowiązków

  • wykonywanie regularnych konserwacji i napraw elektrycznych systemów chłodniczych ciężarówek
  • rozwiązywanie problemów z elementami chłodzącymi i grzewczymi zbiorników
  • adaptacja do pracy z niestandardowymi systemami z ograniczoną dokumentacją
  • przestrzeganie ścisłych protokołów bezpieczeństwa ze względu na charakter transportowanych substancji
  • dążenie do szybkiego stania się niezależnym i niezawodnym członkiem zespołu konserwacyjnego
Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie techniczne w zakresie elektromechaniki, HVAC lub technik chłodniczych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok, w szczególności w instalacjach chłodniczych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w spawaniu będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie z PLC będzie dodatkowym atutem
  • wymagane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
  • gwarantowane 38h pracy tygodniowo, na początek jedna  poranna zmiana (możliwość pracy na dwie zmiany)
  • wynagrodzenie 19,57€ brutto/h wypłacane tygodniowo (520€netto/tydzień)
  • dodatek wakacyjny:  15,38% rocznych zarobków brutto
  • premię roczną: 8,33% rocznych zarobków brutto
  • bon żywnościowy w zależności od stażu pracy : 5€-8€/dzień w pracy (1,09 €wkład własny)
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: pokój 2-os. 95 € / tydzień, pokój 1-os. 145€
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie
Kontakt w sprawie pracy: 786 865 894, 503028187

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy

ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin portalu Jober.pl

Link2work sp. z o.o

Opole, Polska
786 865 894
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.link2work.pl