DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17-20 EUR/h
  • Firma: ECOJOB
  • Kontakt: Ecojob
  • Telefon: 605562300
  • Język obcy: holenderski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik budowlany

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik robót budowlanych - fundamenty, praca w Belgii.

Stanowisko pracy:

Pracownik robót budowlanych - fundamenty, praca w Belgii.

Twój zakres obowiązków:

- mocowanie ładunków na ziemi i na przyczepie (kosze zbrojeniowe, stal zbrojeniowa, fundamenty prefabrykowane, belki fundamentowe),

- opróżnianie odwiertów,

- cięcie prętów zbrojeniowych z odwiertu na odpowiednią długość,

- montowanie w wykopach betonowych dystansów, na których będzie mocowany kosz zbrojeniowy,

- kontrolowanie laserem poziomu wykopu i betonu,

- wyrównywanie fundamentów prefabrykowanych i fundamentów na nasadach pali za pomocą sznurka murarskiego i teodolitu,

- łączenie stali i montowanie koszy zbrojeniowych,

- mocowanie kotw Peikko w szalunkach, wyrównywanie i przymocowywanie szalunków do belek w fundamencie.

Nasze wymagania:

- wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku,

- podstawowa znajomość języka francuskiego lub holenderskiego,

- zdolność fizyczna do wykonywania pracy,

- brak lęku wysokości,

- mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto na wyjazd.

Co oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową,

- stawka godzinowa: od 17,23 euro brutto,

- dieta w wysokości: 5 euro/ dziennie

- dodatkowa 13 pensja,

- rozliczenie dojazdu w oparciu o kilometrówkę wg. prawa belgijskiego,

- odzież robocza zapewniona,

- pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie doceniamy profesjonalizm, oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie pracy. Jeśli spełniasz nasze wymagania i masz chęci dołączenia do naszej załogi, nie zwlekaj - aplikuj już teraz!