Katarzyna Romanek-Dai
dodano ponad rok temu

Hydraulik Belgia

Wielsbeke Belgia
do  13.5  EUR / h
Wyświetleń: 943Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Hydraulik – Belgia

Obecnie dla naszego klienta z Belgia lokalizacja Wielsbeke poszukujemy wykwalifikowanych doświadczonych kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK

OBOWIĄZKI:

Montaż urządzeń sanitarnych

Montaż instalacji wodnych i cieplnych

Utrzymanie, konserwacja i naprawa systemów sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

WYMAGANIA:

Przynajmniej 2 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,

Doświadczenie na projektach mieszkaniowych

Znajomość języka angielskiego mile widziany ale nie konieczny

Znajomości rysunku technicznego

Prawo jazdy i samochód (może być jeden na dwie osoby) WARUNEK KONIECZNY

Przyjmujemy również Teamy dwuosobowe gdzie jedna osoba może mieć słabszą znajomość języka i Team może dysponować jednym samochodem.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w Polskiej firmie

Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową w Belgii

Pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności

Wynagrodzenie 13,5 € netto (do ręki)

Mieszkanie opłacane przez Pracodawcę

Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Regulamin portalu Jober.pl

In Temporis

Łódź, Polska
451 662 795
Osoba Kontaktowa