DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Link2work sp. z o.o
  • Kontakt: Hanna Grochowska
  • Telefon: 515233504
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wielsbeke, Avelgem,
  • Państwo: Belgia
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromechanik

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta, który jest światowym liderem w projektowaniu wnętrz i materiałów budowlanych (podłogi, panele dekoracyjne, rozwiązania izolacyjne i nowe technologie), zatrudnijącym ponad 8600 pełnych pasji pracowników w 105 lokalizacjach - poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Belgia Wielsbeke, Avelgem, Oostrozebeke

Zakwaterowanie: zorganizowane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • praca w dziale podłóg i paneli przy utrzymaniu ruchu w pełni zautomatyzwanym środowisku maszyn
  • diagnozowanie i naprawa usterek
  • prace naprawcze w zakresie mechaniki, elektromechaniki i elektryki
  • prace konserwacyjne, zapobiegawcze oraz regulacja maszyn
  • analizy oraz wdrażanie propozycji usprawnień
  • bieżące prace, naprawy oraz zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w miejscu pracy

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wymagane wykształcenie z zakresu elektryki, elektromechaniki lub mechaniki
  • co najmniej 2 lata doświadczenia jako elektromechanik w zautomatyzowanej firmie
  • dobra znajomość sterowników PLC (bez programowania)
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2-C1)
  • elastyczność oraz gotowość do pracy w różnych lokalizacjach w Belgii
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach bezpośrednio u klienta firmy
  • gwarantowane 40h tygodniowo
  • stawkę 17€/h-20€ brutto/h
  • dodatek 7% miesięcznie za system 2-zmianowy
  • możliwość skorzystania z darmowego mieszkania (pokój jednoosobowy), przez pierwsze 6 m-cy pracy
  • ubezpieczenie na wypadek hospitalizacji (w tym członków rodziny, za opłatą).
  • ubezpieczenie grupowe.
  • pakiet socjalny oraz benefity
  • rozbudowany system urlopowy
  • możliwość skorzystania ze stołówki firmowej
  • możliwość skorzystania ze szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • nauka języka holenderskiego
  • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Kontakt w sprawie pracy:786 865 894