Klaver sp z o o
KlaverTeam
dodano 14 dni temu

Belgia - Monterzy Konstrukcji Stalowych

Wielsbeke Belgia
Wyświetleń: 112Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Wielsbeke poszukujemy Monterów Konstrukcji Stalowych. Jeśli jesteś młodą osobą szukającą stabilnej pracy w Belgii na dłuższy okres czasu, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Montaż konstrukcji budowlanych i budynków przemysłowych, takich jak magazyny, hale przemysłowe i biurowce.
  • Praca we współpracy z kierownikiem montażu i operatorem dźwigu.

Kogo szukamy:

  • Osób młodych, które szukają stabilnej pracy i są gotowe wyjechać do Belgii na dłuższy okres czasu.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – minimum 17,39 euro na godzinę brutto, z możliwością negocjacji w zależności od doświadczenia.
  • Praca głównie w delegacjach – 4 dni w tygodniu (Belgia, Francja, Luksemburg), noclegi w hotelach zapewnianych przez firmę.
  • Dodatek do pracy w delegacjach.
  • Stały kontrakt po okresie próbnym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niderlandzkiego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy na wysokości.
  • Motywacja i chęć do nauki.
  • Prawo jazdy kat. B.

Kontakt: Dominika +48 570 901 033, Kamila +48 570 901 414

Czekamy na Ciebie!

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Częstochowa, Polska
+48570901033
Osoba Kontaktowa
KlaverTeam
strona www:
www.klaverteam.com