• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 18-20 EUR/h
  • Firma: Link2work Sp. z o.o
  • Kontakt: Hanna Grochowska
  • Telefon: 774414502
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wawer
  • Państwo: Belgia
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Frezer

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta rodzinnej firmy specjalizującą się w projektowaniu i budowie prototypów maszyn.  Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

CNC Frezer/programista

Miejsce pracy:  Belgia/ Onze-Lieve-Vrouw-Waver

Opis stanowiska:

  • obsługa i programowanie frezarek numerycznych CNC
  • programowanie  małych serii zgodnie z planami i specyfikacją produktu
  • dokładne i analityczne czytanie rysunków technicznych

Wymagania:

  • techniczne zawodowe wykształcenie
  • kilkuletnie doświadczenie na CNC
  • umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania
  • obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych
  • komunikatywny angielski
  • motywacja i chęć do nauki
  • doświadczenie w pracy z systemem Heidenhein oraz Mazatrol będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 18-20 € w zależności od doświadczenia i wiedzy
  • pełny wymiar godzin 40 godzin
  • wypłata tygodniowa
  • jedna zmiana od 7:30 - 16:00
  • bon żywnościowy 8 € - za każdy dzień roboczy
  • dodatek wakacyjny-  brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną-  (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: od 85€ /130€ tydzień
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne)
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, +48 786 865 894, +48 690 630 543