DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ABC Work
  • Kontakt: Marlena Lechmańska
  • Telefon: 570 221 444
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako Operator drukarki fleksograficznej

Opis stanowiska:

  • Obsługa 8-kolorowej prasy
  • Kontrola jakości materiałów drukowanych
  • Konfiguracja maszyny dla każdej zmiany zadania
  • Regulacja parametrów (wyrównanie, dostarczanie atramentu, ciśnienie w cylindrze itp.).
  • Montaż płyty drukarskiej na maszynie
  • Dostarczanie materiałów do maszyny
  • Sprawdzenie działania i układu bezpieczeństwa prasy drukarskiej
  • Wybór, dozowanie i mieszanie farby w zależności od oczekiwanego koloru i drukowanych materiałów
  • Wykonywanie podstawowej konserwacji prasy drukarskiej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 18€ brutto/ h
  • Zakwaterowanie : umeblowane zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe woda, gaz i prąd wliczone
    w cenę oraz nieograniczony dostęp do Internetu (opłata tygodniowa 100 euro)
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Zapewniony transport – rower

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie jako operator drukarki fleksograficznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Stabilne CV

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444/ +48 790 448 110