Ecojob
Joanna Ecojob
dodano 2 dni temu

Dekarz | Monter dachów płaskich | Darmowe zakwaterowanie

Waregem Belgia
Wyświetleń: 14Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem w branży, specjalizująca się w realizacji projektów na dachach przemysłowych, poszukuje zaangażowanych i doświadczonych pracowników na stanowisko:

Dekarz / Monter Dachów Płaskich / Montaż Izolacji PVC na Dachach Przemysłowych

Miejsce pracy: Waregem, Belgia

Obowiązki:

  • Montaż i konserwacja dachów płaskich z różnych materiałów (membrany, papa)
  • Instalacja izolacji PVC na dachach płaskich.
  • Wykonywanie prac związanych z uszczelnianiem i izolacją termiczną oraz przeciwwilgociową.
  • Prace naprawcze i konserwacyjne na dachach przemysłowych.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową,
  • stawkę godzinową: od €17,61 brutto,
  • płatne nadgodziny + 20%,
  • dodatkowa 13 pensja i bony Sodexo €5 na dzień pracy,
  • rozliczenie dojazdu w oparciu o kilometrówkę wg. prawa belgijskiego,
  • amortyzacja auta w wysokości 50 euro/ miesiąc,
  • pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania.

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku montera dachów płaskich,
  • znajomości technik i montażu izolacji PCV,
  • umiejętność obsługi zgrzewarek do membran PCV,
  • dotrzymania standardów bezpieczeństwa.
  • prawo jazdy kat. B. + własne auto do dyspozycji (mile widziane).

    Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną i gotową na podjęcie wyzwań, zapraszamy do przesłania swojego CV!

Regulamin portalu Jober.pl

Ecojob

Wrocław, Polska
+48605551306
Osoba Kontaktowa