DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: ABC Work Sp. z.o.o. Sp. K
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: 570 221 444
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E
ABC Work to firma rodzinna, która z sukcesem działa na rynku związanym z rekrutacją od 2010 roku. Dzięki naszej pomocy, pracę w Niemczech, Austrii, Holandii i Belgii znajdują co roku setki osób. Doradzamy, wspieramy i znajdujemy najatrakcyjniejsze oferty pracy i najlepszych kandydatów do pracy. Oferujemy pomocną dłoń od pierwszej próby kontaktu, poprzez pierwszy, aż po ostatni dzień pracy. Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Kierowca C+EMozliwe trasy miedzynarodowe, blisko kraje Beneluksu i Francja. ( ze spaniem w aucie, 2/3 nocki,nie caly tydzien)

Przewoz (wywrotka/kipper) granulatow, proszkow sypkich, metali i roznego rodzaju odpadow z rzezni.

 

Stawka wedlug ksiazki dla kierowcow :

 

 €12.91 + €1,52 ARAB/netto

Nocki dodatkowo platne/€40

Ubezpieczenie oplaca pracodawca

Zwrot za dojazd do pracy doliczamy co tydzien do wyplaty

Po przepracowanych 6 tygodniach przysluguje zwrot za przyjazd z Polski ( max.150euro)

 

Mieszkanie platne (pokoj 1 osobowy z internetem)

14/15 euro dziennie( w zaleznosci ktory dom,odliczamy co tydzien od wyplaty)

W zalaczniku przesylam przykladowe wyplaty.

 

 

Pierwsza wyplata po 2tygodniach a kazda nastepna co tydzien tylko i wylacznie na konto bankowe.

Caly tydzien w aucie/zarabiaja bardzo dobrze.


Zainteresowany/a? Zapraszam do składania aplikacji (CV). Pamiętaj o załączeniu w dokumencie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.” A jeśli chcesz wziąć udział w naszych przyszłych rekrutacjach: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.” Informujemy, że udostępnianie danych osobowych w celach rekrutacyjnych jest obowiązkowe, inaczej udział w procesie rekrutacji nie jest możliwy.
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"