TECHNIK OBSŁUGI MASZYN CNC BELGIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: European Active Projects Ltd.
  • Kontakt: Anna J.
  • Telefon: 0048 58 342 23 07
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

European Active Projects Limited (KRAZ 2701) w imieniu klienta belgijskiego poszukuje osób do pracy na stanowisku Technik obsługi maszyn CNC.

Miejsce pracy: Belgia, Tielt

Opis stanowiska:

  • Konserwacja i naprawa maszyn CNC.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako operator maszyn– min. 3lata
  • Doświadczenie w mechanice i elektromechanice.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdu

Oferta belgijskiego pracodawcy:

  • Umowa belgijska
  • Tygodniowe wypłaty
  • 9,52 euro/1h netto
  • 38 h pracy tygodniowo (możliwość pracy w nadgodzinach)
  • Polski koordynator

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected]