DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Link2work Sp. z o.o
  • Kontakt: Hanna Grochowska
  • Telefon: +48 503 028 187
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta – specjalizującego się w technologii budowlanej i obecnego w całej Belgii, który wnosi komfort do budynków poprzez integrację technik - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                                Technik monter instalacji grzewczej i sanitarnej

                                            Miejsce pracy: Sint-Martens Latem, Belgia
                                          Zakwaterowanie: zorganizowane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • montaż instalacji centralnego ogrzewania i instalacji sanitarnych
  • montaż i układanie rur
  • przycinanie i piłowanie rur na wymiar
  • montaż kotłów, grzejników, urządzenia sanitarnych oraz ich podłączenie
  • praca na stałą zmianę dzienną
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • dyplom w zakresie instalacji sanitarnych i grzewczych
  • 5 letnie doświadczenia w realizacji większych projektów
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
  • dokładność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY
  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę 17,95 € - 19,09 € brutto/h - w zależności od doświadczenia (przy 17,95€/h 500 € tyg./netto)
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto (5240 €)
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto (2800€) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
  • bony żywieniowe 5€ za dzień pracy
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • zwrot kosztów dojazdu do kwoty 150 € (na podstawie przedstawionych rachunków)
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

KONTAKT W SPRWIE OFERTY:  572325580, 786865894, 503028187