Hire Fine
Paweł Kapryczuk
dodano 2 miesiące temu

Operator maszyn pakujących kawę - Belgia, z zakwaterowaniem

Puurs Belgia
17.43  EUR / h
Wyświetleń: 74Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Operator maszyn pakujących kawę

od 17,43 EUR brutto za godzinę

Dla naszego klienta, producenta kawy w Belgii (kawa ziarnista, palona i mielona, w saszetkach oraz szeroka gama kapsułek), poszukujemy osób na stanowisko operatora maszyn.

Miejsce pracy: Puurs - Sint-Amands

Obowiązki:

  • Uruchamianie maszyny (wraz z liderem zespołu)
  • Ustawianie niezbędnych parametrów
  • Obsługa i monitorowanie wyznaczonych maszyn lub części linii produkcyjnej
  • Kontrola i monitorowanie różnych danych produkcyjnych na listach kontrolnych
  • Utrzymanie miejsca pracy w czystości i w dobrym stanie
  • Przygotowanie zamówień do realizacji zgodnie z planem liniowym
  • Monitorowanie bezpieczeństwa żywności, jakości i bezpieczeństwa (uwzględniając przepisy HACCP)
  • Samodzielne próby rozwiązania komunikatów o błędach na maszynie
  • Zgłaszanie poważniejszych problemów liderowi zespołu
  • Prawidłowe przekazanie swojej zmiany kolejnemu operatorowi

Wymagania:

  • Doświadczenie jako operator
  • Dokładność i utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego
  • Doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy zmianowej (dwie zmiany)
  • Własny samochód

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa: 17,43 EUR brutto za godzinę (w zależności od doświadczenia, możliwe wyższe wynagrodzenie początkowe, pod warunkiem posiadania odpowiedniego doświadczenia)
  • Bon żywnościowy o wartości 8 EUR za każdy dzień pracy
  • Czasami praca w soboty, płatna 175%
  • Zakwaterowanie zapewnione: 55 EUR za pokój dwuosobowy, 75 euro za pokój jednoosobowy (woda, gaz, prąd i internet wliczone w cenę). Domy znajdują się ok. 30 minut samochodem od miejsca pracy.
  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto (3000-4000 EUR netto, wypłacane w czerwcu)
  • Premia na koniec roku: 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto (1000-1500 EUR netto, wypłacane w grudniu)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Hire Fine

Wrocław, Polska
+48 504 787 072
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.hirefine.pl