DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-15 EUR/h
  • Firma: expertum
  • Kontakt: Judyta Krupska
  • Telefon: 091 8299 222
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Pelt
  • Państwo: Belgia
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz

Expertum należy do grupy ASAP HR. ASAP HR Group to międzynarodowy specjalista w świecie pracy. Dla naszego klienta z Pelt szukamy pracownikow do obsługiwania maszyny w stolarni. Praca przy produkcji domków letniskowych.

Zakres obowiązków

  • Jako główne zadanie, będziesz odpowiedzialny za obsługę / ustawienie / konserwację maszyn CNC do obróbki drewna.
  • Ustawienie maszyny w zależności od wykonywanej pracy.
  • Efektywne struganie i/lub piłowanie produktów drewnianych przy użyciu quasi-automatycznej linii produkcyjnej.
  • pierwsza interwencja w przypadku jakichkolwiek problemów z maszyną, wraz z liderem zespołu.

Wymagania

  •  Doświadczenie w branży drzewnej, mile widziane wykształcenie kierunkowe
  •  Pierwsze doświadczenie w pracy w stolarni.
  • umiejętność wykonania jakościowo dobrego produktu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Kontrakt belgijski z opcją stałego zatrudnienia po okresie przejściowym, bezpośrednio u klienta
  • Stałą pracę na pełny etat w miłej atmosferze pracy w małej grupie pracowników.
  • Będziesz pracować od poniedziałku do czwartku od 7.30 do 17.00 oraz w piątek od 7.30 do 14.15, więc Twój weekend zacznie się wyjątkowo wcześnie!
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Wynagrodzenie od €14,00 wzwyż , w zależności od doświadczenia, uzupełnione bonami na posiłki w wysokości 5€ za każdy przepracowany dzień
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Możliwość zakwaterowania: €55 za pokoj dwuosobowy oraz €75 za pokoj jednoosobowy (all in: internet, woda, gaz i prąd)
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do maksymalnej kwoty 125 € po czterech tygodniach pracy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Premia na koniec roku: 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Kilometrówka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie