DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Inter Marine
  • Kontakt: Inter Marine
  • Telefon: 586608449
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

Inter Marine (KRAZ 929)poszukuje spawaczy MIG/MAG do pracy na terenie  Belgii.

Miejsce pracy: Belgia, Overpelt

Opis stanowiska pracy:

  • Spawanie ogrodzeń, barier zgniatające i inne z aluminium i stali metoda MIG/MAG
  • Wiercenie otworów w ogrodzeniach i barierkach
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Praca samodzielna i zespołowa

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na danym stanowisku
  • Mile widziane aktualne certyfikaty
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (gotowość do nauki języka niderlandzkiego)
  • Umiejętność pracy w grupie

Opis oferty:

  • Umowa belgijska
  • Wynagrodzenie 13 euro brutto/1h
  • Zapewnione zakwaterowanie – pokoje jednoosobowe – (Internet, woda, gaz) – płatne 72 euro tygodniowo
  • Zwrot kosztu transportu do Belgii do 125 euro po czterech tygodniach pracy
  • Premia na koniec roku 8,33 % rocznego wynagrodzenia brutto
  • Premia urlopowa 17,3% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Zasiłek na każde dziecko
  • Zapewniony transport ( w zależności od odległości od zakwaterowania)
  • Kontakt i pomoc od koordynatorów na miejscu

Zainteresowane osoby prosimy  o przesyłanie CV na adres [email protected]

W tytule maila prosimy o wpisanie: „spawacz MIG/MAG Belgia