DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 840 EUR/tydzień
  • Firma: KONEKTIA
  • Kontakt: Rafał
  • Telefon: +48 571 247 691
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Firma Konektia poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca kategorii C+E

Miejsce pracy: Oostkamp, Belgia

Opis stanowiska:
Firma, w której Państwo będą pracować jest zaufana przez pracowników, którzy zawsze chętnie wracają do pracy w niej. Od wielu lat firma zajmuje się logistyką na terenie całego kraju w Belgii.

Wymagania:
⦁ Prawo jazdy kategorii B oraz C+E
⦁ Doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E
⦁ Posiadanie prawidłowego kodu 95
⦁ Język: angielski - komunikatywny
⦁ Samochód osobowy - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
⦁ Stawka godzinowa: 13,93€ brutto
⦁ Dodatek wakacyjny oraz premie roczne
⦁ 60 godzin / tydzień
⦁ Możliwość nadgodzin
⦁ Zakwaterowanie dla zainteresowanych: 85€ / tygodniowo za pokój jednoosobowy
⦁ Pełne wsparcie polskiego koordynatora
⦁ Cotygodniowe wypłaty

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: [email protected]
Numer telefonu: +48 571 247 691