Klaver sp z o o
KlaverTeam
dodano 2 dni temu

Operator – Technologia Wodorowa, Oevel, Belgia/pracownik fizyczny

Oevel Belgia
Wyświetleń: 31Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Operator – Technologia Wodorowa, Oevel, Belgia

Dołącz do firmy specjalizującej się w technologii wodorowej w Oevel jako Operator!

Jeśli ukończyłeś studia w pokrewnej dziedzinie i szukasz nowego wyzwania, ta oferta jest dla Ciebie.

Twoje główne zadania będą obejmować układanie komponentów w odpowiedniej kolejności, aby zapewnić możliwość montażu stosu PEM, a także dbanie o jakość, bezpieczeństwo i środowisko pracy.

Zadania:

·         Układanie komponentów zgodnie z wymaganiami montażowymi.

·         Precyzyjna i dokładna praca, zorientowana na jakość.

·         Zapewnienie wysokiej jakości przez kontrolę jakości.

·         Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia celów produkcyjnych.

·         Utrzymywanie czystego i uporządkowanego miejsca pracy, w tym rutynowe prace porządkowe i konserwacyjne.

Wymagania:

·         Znajomość technologii wodorowej i produktu.

·         Umiejętność precyzyjnej i ręcznej pracy.

·         Lubisz powtarzalne zadania.

·         Znajomość języka angielskiego.

·         Doświadczenie zawodowe lub wiedza na poziomie średniozaawansowanym zdobyta dzięki kształceniu, szkoleniu lub praktyce.

Oferta:

·         Bony na posiłki o wartości 6 € dziennie.

·         Dodatki: wynagrodzenie urlopowe, premia na koniec roku (8,33% rocznego wynagrodzenia brutto), dodatek urlopowy (15,38% rocznego wynagrodzenia brutto).

·         Przyjemna atmosfera i środowisko pracy, zespół wspierających kolegów.

·         Praca na 2 zmiany.

·         Wynagrodzenie zmienne, zależne od osiągnięcia celów organizacyjnych.

Kontakt:

Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Częstochowa, Polska
+48570901913
Osoba Kontaktowa
KlaverTeam
strona www:
www.klaverteam.com