Klaver sp z o o
KlaverTeam
dodano około miesiąc temu

KlaverTeam - Spawacz - Belgia

Oevel Belgia
Wyświetleń: 197Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Marzysz o karierze w Belgii?

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie jako spawacz i nie boisz się nowych wyzwań, zadzwoń już dziś i dopytaj o szczegóły!

W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Oevel, Belgia

Obowiązki:

•              spawanie za pomocą narzędzi do rur, TIG i MIG/MAG.

•              praca ze stalą nierdzewną

•              prace porządkowe i czyszczenie maszyn

Wymagania:

•              doświadczenie jako spawacz

•              doświadczenie w spawaniu zgodnie z kryteriami akceptacji ASME B31.12 jest dodatkowym atutem.

•              znajomość języka angielskiego

•              prawo jazdy kategorii B jest dodatkowym atutem

•              gotowość do podjęcia pracy od zaraz i na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • voucher, bonusy, dodatki
  • Pokoje jednoosobowe
  • Premie roczne
  • zwrot kosztów za przyjazd do Belgii po 4 tygodniach- max 125 €

Zadzwoń do nas!

Z przyjemnością przedstawimy wszystkie

szczegóły dotyczące stanowiska!

Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. ul.Gminna 131, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450)

Regulamin portalu Jober.pl

Częstochowa, Polska
+48570901913
Osoba Kontaktowa
KlaverTeam
strona www:
www.klaverteam.com