DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 18 EUR/h
  • Firma: Z.U.R.S. Michał Rachubka
  • Kontakt: Sylwia Nieradko
  • Telefon: 513318862
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Dekarz

Obowiązki:

  • Pokrycie dachów płaskich;
  • Pokrycie dachów spadzistych;
  • Określić właściwości montażowe oryginalnego pokrycia dachowego;
  • Ułożyć i uszczelnić elementy stolarskie w dachu;
  • Klejenie EPDM;
  • Pokrycie dachu;
  • Umieścić izolację;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia;
  • Potrafisz pracować samodzielnie, ale lubisz też pracować w zespole;
  • Jesteś zmotywowany;
  • Jesteś elastyczny jeśli chodzi o godziny pracy;
  • Posiadasz prawo jazdy B;
  • Brak lęku wysokości;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie według sektora budowlanego, od +- 18 € /bruto za godzinę, uzależnione od doświadczenia;
  • Możliwość stałego kontraktu po okresie próbnym;
  • Znajomość języka: niderlandzkiego, francuskiego, lub angielskiego;
  • Praca w zmotywowanym zespole.
  • Legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach;
  • 15,38% dodatku wakacyjnego;
  • Zwrot za przyjazd do Belgii na podstawie rachunków za paliwo/ bilet po przepracowaniu 6 tygodni (maksymalnie 150 euro);
  • Dopłatę za dojazdy do pracy (przelicznik w zależności od kilometrów;
  • Premie roczną- 8,33%;
  • Pomoc w znalezieniu komfortowego zakwaterowania w pokojach jednoosobowych w cenie 18,5 euro/doba.