JobTalent
EuroTalents
dodano 12 dni temu

Operator techniczny

Lublin Belgia
18  EUR / h
Wyświetleń: 24Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

          Naszym klientem jest nowoczesna, rodzinna firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji plastikowych kanistrów i pojemników do transportu płynów, w tym chemikaliów, olejów i napojów. W związku z dynamicznym rozwojem, nasz klient poszukuje doświadczonych operatorów technicznych, którzy chcą rozwijać się razem z firmą. Idealni kandydaci to osoby z ambicjami do nauki i awansu na stanowisko operatora procesu w innowacyjnym środowisku.

Antwerpen

Obowiązki:

- Ustawianie maszyn

- Sprawdzanie parametrów mieszalnika (surowce z tworzyw sztucznych + przemiał/czyste materiały z recyklingu + kolory)

- Kontrola techniczna rur, w których materiał jest podgrzewany do 300 stopni i transportowany

- Obsługa maszyn do formowania z rozdmuchiwaniem (formowanie z rozdmuchiwaniem jest procesem produkcyjnym stosowanym do formowania pustych części z tworzyw sztucznych, a także do formowania szklanych butelek lub innych pustych kształtów)

- Dodawanie parametrów i monitorowanie procesu produkcji

- Wykonywanie podstawowych napraw mechanicznych i hydraulicznych na liniach produkcyjnych i transportowych

- Wizualna kontrola jakości na końcu linii produkcyjnej

- Czyszczenie środowiska produkcyjnego

Wymagania:

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- Zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

- Posiadanie wiedzy technicznej

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, zaczyna się od 19 €

- Zwrot kosztów podróży za pierwszy wyjazd do Belgii: 250 €

- Możliwe nadgodziny płatne w wysokości 150%

- Benefity: 13-miesięczna pensja, pieniądze na wakacje, dodatek za przejechane kilometry, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

- Stałe wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

- Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

- Zaczynasz od umowy o pracę tymczasową, a po roku możesz otrzymać umowę na czas określony

Regulamin portalu Jober.pl

JobTalent

Lublin, Polska
48 81 440 88 99
Osoba Kontaktowa
EuroTalents