• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Jobtalent
  • Kontakt: Rusłana
  • Telefon: 81 440 88 99
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Dla naszego klienta, firmy transportowej  zajmującej się dostawami do supermarketow znanej belgijskiej sieci handlowej na terenie Belgii pilnie poszukujemy zmotywowanych

KIEROWCÓW C+E

Opis stanowiska:

- Przewożenie towarów na terenie Belgii

- Praca w nocna od godziny 2-3 w nocy

- Załadunek i rozładunek towarów

- Naczepy typu chłodnia - transport towarow do sklepów spożywczych

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Kilkuletnie doświadczenie

- Praca z tachografem cyfrowym nie stanowi dla Ciebie problemu

- Umiesz wypełniac dokumenty transportowe

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- Posiadasz prawo jazdy CE z kodem 95

- Doświadczenie na chłodniach oraz w transporcie warzyw i owoców będzie mile widziane

- Jestes zmotywowany, nie odstrasza Ciebie praca fizyczna: przy załadunkach i rozładunkach

- Jetes uprzejmy, pomocny dla innych i łatwo nawiązujesz kontakt

- Umiesz wypełniać dokumenty transportowe

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie na belgijskiej umowie o pracę

- Zróżnicowaną pracę, w której nie będziesz się nudził

- Poprawne i na czas robione wypłaty

- Możliwość robienia nadgodzin

- Rodzinną atmosferę

- Bonusy: 13stka,  pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie wypadkowe

- Ponadto Job Talent zapewni Ci dobre zakwaterowanie w pobliżu firmy i zadba o całą administrację związaną z zatrudnieniem

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres [email protected]