DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Jobs Plus
  • Kontakt: Agnieszka Jakubiec
  • Telefon: 577 853 111
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma Jobs Plus świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, belgijskiej firmy budowlanej specjalizującej się od kilkunastu lat w pracach dekarskich i blacharskich, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Dekarz / Pomocnik dekarza

Miejsce pracy: Belgia (Liege)

Zakres obowiązków:

- Montaż różnego typu pokryć dachowych (dachówka, gont, łupki, blacha)

- Prace izolacyjne (izolacje foliami wodoszczelnymi, montaż płyt izolacyjnych)

- Mocowanie wykończeń dachowych

- Wymiana ocieplenia i izolacja dachu

- Lutowanie

Wymagania:

- Doświadczenie w pracach dekarskich

- Dyspozycyjność do wyjazdu

- Precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy

- Sumienność, rzetelność

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia

- Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- Zdalną opiekę polskojęzycznego konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Opiekunem projektu jest Agnieszka Jakubiec, nasza Junior Administrative and Recruitment Specialist.

Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, tel. 577 853 111, mail: [email protected]

Zainteresowała Cię nasza propozycja? Pozwól nam poznać się bliżej i opowiedzieć więcej o naszej ofercie:

PRZEŚLIJ CV POPRZEZ E-MAIL: [email protected]

LUB POPRZEZ FORMULARZ:

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie

klauzuli nr 1)

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JOBS PLUS Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Jeżeli  wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JOBS PLUS Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma JOBS PLUS Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.

Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641.