JobTalent
EuroTalents
dodano 3 miesiące temu

Piekarz

Ledegem Belgia
15.92  EUR / h
Wyświetleń: 307Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Piekarz

Lubisz zapach świeżo upieczonego chleba? A może marzysz o pracy, w której otacza Cię aromat świeżo upieczonych smakołyków? Jeśli jesteś pasjonatem pieczenia i tworzenia wyjątkowych wypieków, dołącz do nas!

Dla naszego kontrahenta w Ledegem, będącego piekarnią rzemieślniczą, poszukujemy doświadczonych piekarzy, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności piekarskie.

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie i mieszanie składników według ustalonych receptur

• Wyrabianie i wałkowanie ciasta na różnorodne rodzaje pieczywa

• Monitorowanie procesu wypiekania, w tym kontrola temperatury i czasu pieczenia

• Monitorowanie procesu fermentacji i wyrastania ciasta

• Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy, zgodnie ze standardami higieny

• Kontrolowanie jakości surowców oraz gotowych produktów

• Obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych oraz dbanie o ich właściwy stan techniczny

• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

• Współpraca z zespołem w celu zapewnienia efektywnej produkcji i realizacji zamówień

• Udział w tworzeniu nowych receptur i udoskonalaniu istniejących produktów piekarniczych

• Magazynowanie i inwentaryzacja zapasów surowców oraz produktów

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku piekarza

• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

• Umiejętność obsługi urządzeń piekarniczych

• Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu zadań

• Dobre zdolności organizacyjne

• Umiejętność pracy w zespole

• Zamiłowanie do piekarnictwa i chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności

Oferujemy:

• Stawka podstawowa w zależności od doświadczenia od 15,92 € brutto/h

• Praca na dziennej zmianie od poniedziałku do piątku, od 10:30 do 19:00 (bez weekendów)

• Kontrakt na warunkach belgijskich

• Dobre zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokój jednoosobowy)

• Pomoc i opiekę polskojęzycznych koordynatorów

• Dodatek urlopowy

• Prace w stabilnej, rozwijającej się firmie

• Rozpoczniesz od umowy o prace tymczasowa, a po roku istnieje możliwość otrzymania stałej umowy o prace

Regulamin portalu Jober.pl

JobTalent

Lublin, Polska
48 81 440 88 99
Osoba Kontaktowa
EuroTalents