DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: expertum
  • Kontakt: Weronika Expertum
  • Telefon: 513792443
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Expertum to firma rekrutujca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych. Zapewniamy firmom różnej wielkości wykwalifikowanych specjalistów w przyszłościowych branżach
Nasz klient, firma Flanders Best, jest producentem i sprzedawcą mrożonych warzyw, owoców i mieszanek. To dynamiczna i szybko rozwijająca się firma.

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy operatorów wózków widłowych.

Praca jest częściowo w zimnym środowisku (czasem trzeba wjechać do mroźni zawieźć lub odebrać pojemniki/ palety).

Zadania:
Zapewnianie i dostarczanie na czas pustych i / lub napełnionych pojemników lub palet za pomocą wózka widłowego w taki sposób, aby nie wpłynęło to negatywnie na bezpieczeństwo, jakość produktu oraz pracę odpowiedniego personelu.
- Ścisłe przestrzeganie zalecanych działań i zgłoszeń w kontekście wykrywalności
- Obowiązek określenia i zgłoszenia (potencjalnych) niezgodności z produktem lub w fabryce (np. pęknięcie szkła)
- Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa

Profil:
- Podstawowa znajomość języka angielskiego lub francuskiego lub holenderskiego
- Podstawowy certyfikat kierowcy wózka widłowego
- Komunikatywny, skuteczny, obowiązkowy, poczucie jakości i odpowiedzialności, zgodność z wymaganiami legalności
- Przestrzeganie zasad jakości i higieny

Oferujemy:
12.41 euro/h
Praca zmianowa: bonus 0.55euro/h (praca w zespole pracującym na nocki: bonus is 2.0 eur/h).

Belgijskie kontrakty (dodatki na koniec roku, wakacyjny, dla dziecka)

Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w opłatę wliczone opłaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport - kilometrowka). Pokoje max dwuosobowe.

Pracownicy są ubezpieczeni medycznie od pierwszego dnia
Pracownikom pomaga ASAP we wszystkich kwestiach administracyjnych, takich jak: rejestracja w urzędzie miasta, otwarcie konta bankowego itp

SPOSÓB APLIKOWANIA:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email