DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 600-3 000 EUR/m-c
  • Firma: brokerpracy
  • Kontakt: Piotr Połczyński
  • Telefon: 537718896
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

Spawacz MAG 135 zbiorniki

Miejsce pracy: Belgia oraz Holandia/ inne kraje UE

Zakwaterowanie: zorganizowane (bezpłatne)

Twoje zadania:

Pierwszy miesiąc będziesz pracować w Belgii, następnie będziesz pracować głównie na terenie Holandii (80% projektów)
Rzadziej praca ma miejsce w innych europejskich krajach np. we Francji
Dieta netto w wysokości 25€ /za każdy dzień podczas pracy w Holandii
Spawanie stali nierdzewnej i stali czarnej we wszystkich pozycjach, grubość 3 mm – 20 mm, spoina czołowa (BW), spoina pachwinowa (FW)
Rozpoznanie wad spawalniczych oraz prawidłowe oszacowanie ich gradacji
Praca z rysunkiem technicznym
Ścisłe przestrzeganie zasad BHP
Praca w grupie 5-6 osób
Praca na jedną zmianę
UWAGA! Możliwość pracy w systemie 6/1 (6 tyg. pracy za granicą/ 1 tydzień urlopu w Polsce)

Czego oczekujemy?

Kilkuletniego doświadczenia jako spawacz MAG (135) w materiałach o grubości od 3 mm do 20 mm w stali nierdzewnej i stali czarnej
UWAGA! Konieczny aktualny certyfikat MAG (135): rodzaj spoiny: BW + FW w formie skanu/ nie zdjęcia i posiadanie dokumentu w wersji papierowej (nie tylko samo zdjęcie). Wymagane wpisy w certyfikacie (lub książeczce spawacza) co 6 miesięcy. UWAGA! Istnieje również możliwość wyrobienia nowego certyfikatu w Belgii w przypadku braku ww. wpisów
Umiejętności spawania pod rentgen (badanie radiograficznego zgodnie ze specyfikacją procedury spawania – WPS, wszystkie spoiny są w 100% badane metodą RT lub UT)
Znajomość spoin złączy spawalniczych (V, X oraz Y)
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (w grupie 5 osób: 2/3 os. ze znajomością języka)
Certyfikatu VCA lub gotowość do jego uzyskania
Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Umiejętności pracy w grupie (5-6 osób)
Dokładności, dobrej kondycja fizycznej
Mile widziane doświadczenie w spawaniu TIG 141 oraz FCAW 136 stali nierdzewnej i/lub stali węglowej
Pozytywnego przejścia spawania próbek na terenie Belgii przed podjęciem zatrudnienia

SPAWACZ MAG 135 (zbiorniki)

Miejsce pracy

Belgia (Harelbeke) oraz inne kraje UE/ 80% projektów na terenie Holandii

Znajomość j. obcego

Komunikatywny angielski (A2/B1)

Doświadczenie

Kilkuletnie doświadczenie jako spawacz MAG (135) w materiałach o grubości od 3 mm do 20 mm w stali nierdzewnej i stali czarnej

Prawo jazdy

Kategoria B będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

Zatrudnienie na warunkach belgijskich
Stawkę: € 17,50 do € 18,50 € brutto/h w zależności od doświadczenia tj. od około € 595,00 do € 685,00 netto/tygodniowo/ około € 2600,00 do około € 3000,00 netto miesięcznie przy 22 dniach roboczych i 40 h tyg.* POKÓJ 1 OSOBOWY GRATIS
*Podane kwoty, to kwoty na konto ("na rękę") po wszystkich "odciągnięciach" przy 40 godz. tygodniowo
Gwarantowane 40h tygodniowo (do 55h tygodniowo w zależności od projektu)
Nadgodziny płatne 150%
Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto, tj. do € 6767,00 brutto
Premię roczną – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach) do € 3665,00 brutto
Bon żywnościowy w wysokości 8,00€/ dzień pracy
Bezpłatny transport do pracy zorganizowany przez pracodawcę
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego: € 9,00 miesięcznie