OPERATOR LINII PAKUJĄCEJ – BELGIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ABC Work
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: +48 570 221 444
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku OPERATOR LINII PAKUJĄCEJ

Poszukujemy osób z całej Polski.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?

Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

OPERATOR LINII PAKUJĄCEJ

Miejsce pracy:  Koolskamp, Belgia

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (14,80€ /h.)

•zatrudnienie na warunkach belgijskich

•premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni

•możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

•zorganizowane dojazdy do pracy

•ubezpieczenie zdrowotne

•opiekę polskiego koordynatora

•pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem

•indywidualnie ustalony termin wyjazdu

•premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

•rodzinna firma specjalizująca się w świeżych mrożonych warzywach i owocach. Większość pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych do pakowania – folia i kartony, ale poza tym czyszczenie maszyn przy zmianie surowca. Konkretniej: 1. sprawdź wagę worków

2. dostosuj prędkość linii

3. sprawdź folię opakowaniową

4. sprawdź wykonane torby / pudełka (prawidłowo ustawione? Właściwie przyklejone? Dobrze zgrzane? …)

5. zaznacz bilet / zdjęcie na polach

6. W razie potrzeby dostosuj automat do układania w stosy

Wymagania:

•Doświadczenie na ww. stanowisku

•komunikatywna znajomość języka angielskiego

•Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)

•Odpowiedzialność, dokładność

•Motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected]

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich

danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz

dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.

Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym

z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”