SFS International
dodano 13 dni temu

Pracownik produkcji - palety i opakowania drewniane

Kinrooi Belgia
Wyświetleń: 157Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
SFS International Sp. z o.o. od niemal 10 lat prowadzi rekrutację na projekty zagraniczne i polskie. Obecnie dla naszego Klienta – producenta palet i opakowań drewnianych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Belgia - Limburgia

Obowiązki
  • praca na produkcji przy montażu produktów drewnianych
  • przygotowanie elementów drewnianych do montażu
  • obsługa narzędzi montażowych
  • kontrola jakości produktu
  • podawanie, układanie desek
  • prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania:
  • sprawność fizyczna i manualna
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dokładność
Mile widziane:
  • doświadczenie na produkcji drewna
  • własny samochód na dojazdy do pracy/ prawo jazdy

Oferujemy
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
  • Legalne zatrudnienie (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach w pokojach max. 2 osobowy
  • Ubezpieczenie podróżne
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się w Polsce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Regulamin portalu Jober.pl

733881106
Osoba Kontaktowa