dodano około 2 miesiące temu

Pakowanie czekoladek / umowa belgijska

Kapelle-op-den-Bos Belgia
14.63  EUR / h
Wyświetleń: 229Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla swojego klienta w Kapelle-op-den-Bos poszukuje pakowaczy.

Opis stanowiska:

- pakowanie produktów spożywczych,

- układanie produktów,

- praca ze skanerem,

- utrzymanie czystości w miejscu pracy,

- inne zadania, jeśli jest to wymagane.

Wymagania:

- znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego (min. B1),

- elastyczność i motywacja do pracy,

- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.

- własny transport do pracy,

- własne zakwaterowanie w okolicy Kapelle-op-den-Bos

Oferta:

- wynagrodzenie 16,08 euro/h brutto + dodatki

- praca dwuzmianowa (elastyczne godziny pracy)

- możliwość długotrwałego, stabilnego zatrudnienia

- zatrudnienie na belgijskich warunkach

Regulamin portalu Jober.pl

KbtiPoland

Wałbrzych, Polska
+ 48 530 088 891
Osoba Kontaktowa
KbtiPoland