Agencja zatrudnienia European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddzial w Polsce (KRAZ 2701) dla swojego klienta w Belgii poszukuje Operatorów Podnośników do pracy przy montażu oświetlenia ulicznego.
Praca w mieście Jabbeke lub Herentals.
Obowiązki:
- Instalowanie lub usuwanie kolumn oświetlenia ulicznego, poprzez obsługę żurawia samochodowego
- Transport kolumn oświetlenia ulicznego z ciężarówką
- Praca na wysokościach
- Wykopywanie twardych materiałów, ręczne szuflowanie i zamiatanie
- Pomoc przy rozładowywaniu / ładowaniu materiałów
- Zgłaszanie incydentów lub wypadków w odpowiednim czasie
- Praca w zespole składającym się z 2 osób

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny!!)
- Prawo jazdy C lub C+E
- Doświadczenie w obsłudze podnośnika (mile widziane, możłiwe przyuczenie)
- Chęć do pracy na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych
- Chęć do nauki języka flamandzkiego
- Obowiązkowość

Oferujemy:
- Umowę na warunkach belgijskich z możliwością przejścia na kontrakt stały
- Stawkę godzinową zależną od doświadczenia (od 8,56 Euro netto do 11 Euro netto przy opłaconym zakwaterowaniu)
- Możliwość pracy w nadgodzinach
- Osobisty plan rozwoju i szkolenia w miejscu pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na: [email protected]