• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: KS Service
  • Kontakt: KS Service
  • Telefon: 506 561 723
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży mięsnej, specjalizującej się w produkcji wyrobów z wieprzowiny, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Wędliniarza

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji szynki gotowanej
  • oddzielanie mięsa od kości
  • przetwarzanie mięsa wieprzowego (peklowanie, nastrzykiwanie, formowanie oraz segregowanie)
  • foliowanie gotowanych produktów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadanie ubezpieczenia w ZUS bądź KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdu własnym autem na teren Belgii

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stawkę od 14,15 euro brutto/h
  • pakiet dodatków w postaci prywatnej opieki medycznej, trzynastej pensji, karty paliwowej
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii

    Prosimy o załączenie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”