DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 20-22 EUR/h
  • Firma: expertum
  • Kontakt: Judyta Krupska
  • Telefon: 091 8299 222
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Technik Utrzymania Ruchu

Dla naszego klienta z Houthalen (Limburgia) którym jest pionierem i liderem na rynku w produkcji pigmentów fluorescencyjnych dla przemysłu atramentowego, tworzyw sztucznych, farb i kosmetyków, poszukujemy pracownikow na stanowisko technik utrzymania ruchu.

Obowiązki

  • Profilaktyczne i korekcyjne zadania konserwacyjne.
  • Udział w realizacji technicznych projektów inwestycyjnych.

Wymagania

  • Solidna wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu instalacji elektrycznych.
  • Umiejętnośc rozwiązywania problemów mechanicznych.
  • Umiejętność samodzielnej pracy i twórczego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, naprzemiennie w tygodniu 06:00-14:03 i w tygodniu 14:00-22:03 (chętni do pracy przez kilka tygodni/rok na nocnej zmianie 22:00-06:03 rozpoczynającej się w niedziele).

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • Godziwe wynagrodzenie 20,7266 € brutto/h plus
  • Dodatki zmianowe (poranne I popołudniowe zmiany  1,3459 EUR, zmiany nocne 3,6608 EUR)
  • Vouchery zywieniowe € 8/ dzień pracy
  • Po pewnym czasie możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do firmy belgiskiej
  • Pomoc polskiego koordynatora
  • Kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie
  • Mozliwosc zakwaterowania

Osoby zainteresowane i spełniaące w.w wymagania prosimy o przesłąnie aktualnego (uzupełnionego) cv w języku polskim lub angielskim na [email protected] . Numer telefonu do kontaktu +48 513 702 447 lub +48 91 82 992 22