DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16-18 EUR/h
  • Firma: JobTalent
  • Kontakt: EuroTalents
  • Telefon: 48 81 440 88 99
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Nasz klient od 75 lat specjalizuje się w dostarczaniu części mechanicznych półproduktów i kompletnych maszyn lub instalacji. Dbają o cały proces, od podstawowego materiału po montaż we własnym zakresie. Ta firma od lat inwestuje w nowoczesny park maszynowy sterowanych CNC tokarek, frezarek, szlifierek i elektro-drążarek drutowych. Firma buduje zarówno małe części maszyn jak i całe maszyny. Robią tylko części mechaniczne, z wyjątkiem elektryki. Wykonują części, przerabiają je, spawają i malują (elektrostatycznie).

Do swojego zespołu, firma poszukuje zmotywowanych pracowników:

Operator CNC/Frezarek
Heusden-Zolder

Zakres obowiązków:

  • Drobne prace frezarskie (małe części maszyn itp.)
  • Samodzielnie programowanie maszyn CNC na podstawie rysunków
  • Czytanie gotowych programów CNC oraz planów
  • Doświadczenie przy wprowadzaniu danych do systemu/korekcji programów
  • Mocowanie przedmiotu obrabianego, dobór narzędzi, kompensacja promienia
  • Po ustawieniu przeprowadzenie wszystkich niezbędnych kontroli
  • Dokładna rejestracja żądanej wartości pomiaru
  • Sprawdzanie pomiaru w trakcie i po zakończeniu

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyny CNC lub frezarki, na których należy samodzielnie wprowadzać parametry lub programować (nie jest to produkcja seryjna)
  • Wykształcenie techniczne
  • Etyka pracy oraz motywacja
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy w zaleznosci od doświadczenia 16-18€ brutto
  • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Stała pomoc polskojęzycznych koordynatorów
  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
  • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii