DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15-18 EUR/h
  • Firma: Jobtalent
  • Kontakt: Sylwia
  • Telefon: 48 81 440 88 93
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

Nasz klient to lider na rynku belgijskim wśród firm specjalizujących się w naprawach i usprawnianiu pracy silników elektrycznych, przekładni i pomp. Swoją silną pozycję zawdzięcza stabilnemu i wykwalifikowanemu zespołowi, który nieustalnie zasila swoje szeregi o znakomitych fachowców.

Nie czekaj, to właśnie na Ciebie czeka nowe stanowisko:

Elektromechanik Silników

Opis stanowiska:

·         Demontaż, naprawa i montaż silników elektrycznych, przekładni i pomp: odkręcanie mocowań i demontaż osłon przewietrznika, tarcz napędowych, a także wirnika w celu uzyskania łatwego dostępu do uzwojenia

·         Demontaż uszkodzonego uzwojenia: odcinanie złącza znajdującego się na końcówkach drutu od jego zewnętrznego elementu przyłączeniowego

·         Wykonywanie pomiarów i kontroli części mechanicznych: ręczne mierzenie długości drutu i jego grubości za pomocą mikrometru lub na podstawie katalogów

·         Zamawianie części potrzebnych do napraw

·         Nawinięcie nowego uzwojenia: demontaż cewek, ponowne mocowanie i przyłączenie

·         Zabezpieczenie drutu, który został nałożony na stojan: lakierowanie specjalnym środkiem oraz kondensowanie lakieru w piecu

·         Złożenie i sprawdzenie silnika: zabezpieczanie styków, regeneracja uszczelnienia i łożysk

·         Poddawanie silników testom i pomiarom za pomocą przyrządów mierniczych

Wymagania:

·         Min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku oraz dyplom zawodu

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         Wysoka znajomość zasad z zaskresu elektromechaniki

·         Dokładność i zaangażowanie w wykonywane naprawy

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie 15-18€ brutto/godz.

·         Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

·         Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii

·         Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy