DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 12 500-16 500 PLN/m-c
  • Firma: Diglo sp.z o.o.
  • Kontakt: Piotr
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik budowlany

Ceniąc sobie pracowitość i doświadczenie polskich pracowników, oferujemy pracę dla ludzi pragnących nawiązać z firmą stałą współpracę. W chwili obecnej poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych do pracy przy rozbiórkach w Belgii.

Opis stanowiska:

- praca przy rozbiórkach

- usuwanie azbestu podczas prac rozbiórkowych i remontowych

Wymagania:

- chęci do pracy

- doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych, szczególnie przy rozbiórkach i usuwaniu azbestu

- język angielski - warunek

- własny samochód będzie atutem

Oferujemy:

- min. 12 euro netto / godz

- niezbędne wyposażenie potrzebne do pracy przy rozbiórkach i przy azbeście

- 10 - 12 godzin dziennie (możliwość sporej ilości nadgodzin)

- dodatkowe kursy i certyfikaty - całkowity koszt ponosi pracodawca

- zakwaterowanie - całkowity koszt ponosi pracodawca

- dojazd do pracy - rozliczenie na zasadzie kilometrówki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV