DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: expertum
  • Kontakt: Judyta Krupska
  • Telefon: 091 8299 222
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Dla naszego klienta z branży stolarskiej, która specjalizuje się w produkcji drzwi lakierowanych oraz drzwi fornirowanych najwyższej jakości - poszukujemy operatorów CNC.

Miejsce pracy: Halen, Belgia (region: Limburgia, Flandria)

Obowiązki

  • ustawianie, mocowanie, konfiguracja i kalibracja maszyn CNC i akcesoriów,

  • czytanie ze zrozumieniem rysunków technicznych

  • programowanie maszyny CNC

  • sprawdzanie wymiarów wytworzonych obiektów i wykonywanie korekty błędów

  • ustawianie odpowiednich narzędzi

  • serwisowanie obrabiarki CNC oraz jej diagnostyka, aby zapewnić funkcjonalność - codzienne i regularne czyszczenie i lekkie prace konserwacyjne

Wymagania

  • To jest praca dla Ciebie, jeśli masz doświadczenie z Masterwood CNC i kodami G

  • SOLIDNE DOŚWIADCZENIE

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • Przestrzeganie zasad i umów

  • Niezależna, samodzielna praca

  • Orientacja na wynik i na klienta

  • Kreatywne myślenie (pomysłowość)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Poczucie dokładności

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • Umiejętność dostosowania się do zmieniających się okoliczności (elastyczność)

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach

  • Wynagrodzenie od €15,50 wzwyz, w zaleznosci od doswiadczenia

  • Szkolenia wewnetrzne

  • Zapewnione zakwaterowanie: 75€ tygodniowo za pokój jednoosobowy lub 55€ za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (w opłatę wliczone woda, gaz, prąd i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok. 15-20 minut jazdy samochodem do miejsca pracy

  • Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

  • Po pewnym czasie możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do firmy belgiskiej

  • Premia na koniec roku: 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie

  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do maksymalnej kwoty 125 € po czterech tygodniach pracy